Antklodės pasirinkimas

Kad miegas būtų minkštas ir patogus, labai svarbu pasirinkti tinkamą antklodę. Pateikiame visus patarimus, kurių reikia norint išsirinkti tinkamą antklodę.

Kaip pasirinkti antklodės dydį?

Yra 4 standartiniai antklodžių dydžiai:140×200 cm, 200×200 cm, 220×240 cm irantklodė 240×260cm, kurie atitinka daugumą pageidavimų. Tačiau, jei jų nepakanka, DODO turi dirbtuves, galinčias pagaminti antklodes pagal individualų užsakymą, o patyrusios siuvėjos savo kūrinius siuva itin kruopščiai. Norėdami pasinaudoti šia paslauga, tiesiog nurodykite reikiamus matmenis įrankyje „Pagal užsakymą”, kurį galima rasti tam tikruose svetainės gaminių lapuose.

Kokią antklodę rinktis pagal lovos dydį?

Renkantis antklodės dydį, svarbu atsižvelgti į savo lovos matmenis ir numatyti maždaug 30 cm iškyšą iš abiejų pusių, kad miegant po antklode nepatektų šalto oro.

Antklodės dydžio vadovas

Kokią antklodę rinktis 90×190 cm arba 90×200 cm lovai (1 asmeniui)?”

Jei 90×190 cm arba 90×200 cm viengulė lova, rekomenduojame rinktis 140×200 cm arba 200×200 cm antklodę.

Kokią antklodę rinktis 140×200 cm arba 140×190 cm dydžio lovai (1 arba 2 asmenims)?”

Renkantis antklodę reikia atsižvelgti ne tik į čiužinio dydį. Iš tikrųjų, jei vienas ar du žmonės miega lova 140x200cm , rekomenduojamas dydis nebus vienodas. Pirmuoju atveju pakaks 200×200 cm antklodės, o antruoju atveju reikės 240×220 cm antklodės.

Kokią antklodę rinktis 160×200 cm lovai (2 asmenims)?”

Jei 160×200 cm lova skirta 2 asmenims, galite rinktis 240×220 cm antklodę (dar vadinamąantklode 220×240cm) arba 260×240 cm antklodę, pasirinkimas priklausys nuo miegančiųjų sudėjimo ar judesių nakties metu.

Kokią antklodę rinktis 180×200 cm (2asmenų) lovai?”

Dėl didesnio komforto 180×200 cm lovose patartina rinktis didžiausią standartinį antklodės dydį, t. y. 260×240 cm.

Kokią antklodę turėtumėte rinktis vaikui?

Kokią antklodę rinktis kūdikiui?

Kadangi jūsų kūdikis nusipelno dėmesio ir kokybės, atitinkančios jo miego svarbą, svarbu rinktis gaminius, sukurtus taip, kad užtikrintų maksimalų komfortą ir gerą savijautą.

Visų pirma turėtumėte žinoti, kad antklodę ar pagalvę kūdikiui patartina naudoti nuo 9 mėnesių amžiaus, o ne anksčiau.

Nepamirškite rinktisspecialių kūdikių antklodžių, kurių matmenys ir užpildai tinka patiems mažiausiems kūdikiams.

Kūdikio lovai, priklausomai nuo lovos dydžio ir mažylio amžiaus, galite rinktis nuo 100 cm iki 120 cm ilgio antklodę.

Pastaba: kūdikiui nebūtina turėti peraukštėjimų, antklodė gali būti tokio pat pločio kaip čiužinys.

Kūdikio antklodė: 60×100 cm, 60×120 cm, 75×120 cm, 80×120 cm

Kokią antklodę turėtumėte rinktis besivystančiai lovai?

Evoliucionuojanti lova yra labai praktiškas variantas, kurį dažnai renkasi tėvai. Yra 2 evoliucionuojančios lovos tipai: evoliucionuojanti lova kūdikiams, evoliucionuojanti lova vaikams.

Pažymėtina, kad antklodę ar pagalvę kūdikiui patartina naudoti nuo 9 mėnesių amžiaus, o ne anksčiau.

  • Evoliucionuojanti lova kūdikiui: nuo 80 cm ilgio (lova su grotelėmis) iki 140 cm ilgio.
  • Evoliucionuojanti lova vaikui: ji gali išaugti iki 190 cm ar net 200 cm ilgio (klasikinė viengulė lova).

Kūdikio lovai, priklausomai nuo lovos dydžio ir mažylio amžiaus, galite rinktis nuo 100 cm iki 140 cm ilgio antklodę.

Kūdikio antklodė: 60x100cm, 60x120cm, 75x120cm, 80x120cm

Pastaba: kūdikiui nebūtina turėti peraukštėjimų, antklodė gali būti tokio pat pločio kaip čiužinys.

Didesnėms lovoms galite rinktis 150 cm ilgio antklodę

Vaiko lovos vystymo antklodė: 100×150 cm, 120×150 cm, 140×150 cm

Kada dėti antklodę į kūdikio lovą?

Kūdikio lovoje antklodę patartina dėti nuo 9 mėnesių amžiaus. Iki šio amžiaus geriau naudoti miegmaišį, kad kūdikis neuždustų antklodėje. Jei kyla abejonių, nedvejodami pasitarkite su aplinkiniais.

Kokį antklodės užpildą turėtumėte pasirinkti?

Pūkinės antklodės pasirinkimas yra labai asmeniškas, todėl yra įvairių užpildų, kurių kiekvienas atitinka tam tikrus poreikius.

Koks yra antklodės užpildas?

Pūkinę antklodę sudaro medžiaginis užvalkalas, kuris vėliau daugiau ar mažiau užpildomas, kad suteiktų norimą formą ir komfortą. Yra dvi pagrindinės užpildo rūšys: natūralus arba sintetinis.

Plodinys yra antklodės pagrindas, nes jis lemia visas jos savybes, pavyzdžiui, šilumą, palėpę, priežiūrą ar ilgaamžiškumą.

Pūkinė ar sintetinė antklodė?

Yra du pagrindiniai egzistuojantys užpildo tipai: pūkinis arba sintetinis.

Natūralus užpildas suteikia antklodei išskirtinį palėpę ir leidžia jai ilgiau tarnauti. Dėl savo retumo tai yra išskirtinis tradicinis gaminys.

Sintetinis užpildas yra prieinamas visiems ir užtikrina patogią antklodę, kurios techninis pluoštas prisitaiko prie individualių poreikių. Jam taip pat suteikiamos hipoalerginės ir lengvai prižiūrimos savybės.

Natūralus ar sintetinis, abu turi akivaizdžių savybių, užpildo pasirinkimas yra labai asmeniškas ir priklauso nuo kiekvieno žmogaus norų ir poreikių. Todėl svarbu išstudijuoti kiekvieno užpildo savybes, kad išsirinktumėte tinkamą antklodę.

Kodėl verta rinktis pūkinę antklodę?

Pūkų kilnumas

Natūralus užpildas atspindi Tradiciją ir Autentiškumą. Tai geriausia, ką sukūrė Gamta, kad mus sušildytų ir apsaugotų nuo drėgmės. Be to, jis tarnauja ilgiau nei sintetinis užpildas.

Pūkas labai vertinamas dėl savo lengvumo, lofto ir natūraliai šios medžiagos teikiamos šilumos.

Šios natūralios savybės taip pat užtikrina puikią termoreguliaciją, todėl naktį neprakaituosite. Kartu su pūkais antklodėje esančios plunksnos suteikia užpildui elastingumo, o antklodei – svorio.

Naujos pūkos / ekologiškai atsakingos pūkos

Žodžiai „naujos pūkos” reiškia, kad medžiaga atkeliauja tiesiai iš ūkių ir jos savybės yra nepakitusios. Tai aukščiausios kokybės garantija.

Siekiant tausoti aplinką, siūlomi gaminiai su natūraliu užpildu, gautu iš antrinių žaliavų. Sistemingai apdorojant medžiagą, ji intensyviai plaunama, džiovinama sukant, sterilizuojama 120 °C temperatūroje ir kruopščiai rūšiuojama. Taip pat naudojamas apdorojimas nuo dulkių erkučių, kad tiktų alergiškiems žmonėms. Ši natūrali medžiaga, atnaujinta naujam panaudojimui, ir toliau užtikrins pūkų entuziastų ieškomą komfortą ir termoreguliaciją.

Pagarba gyvūnų gerovei

Pagarba gyvūnų gerovei, nė vienas iš mūsų antklodėse naudojamų užpildų nėra iš gyvų gyvūnų. Mūsų pūkai ir plunksnos gaunami iš mėsai skerdžiamų palmipedų, o plunksnas atgauname tik išskirtiniam užpildui pagaminti. Todėl gyvūnai nepatiria kančių, susijusių su plėšymu.

Šilkas – dar vienas natūralus pluoštas

Šilkas yra natūrali gyvūninės kilmės medžiaga. Šilku užpildyta antklodė suteikia švelnumo ir lengvumo. Be to, ji suteikia vėsos pojūtį, kai įsisupate į antklodę, o šilumos lygis prisitaiko prie jūsų kūno temperatūros.

Kodėl verta rinktis sintetinę antklodę?

Techninės naujovės

Pildomiesiems pluoštams taikoma daugybė technologinių naujovių, dėl kurių gaminami gaminiai yra labai kokybiški.

Yra įvairių rūšių pluoštų, atitinkančių kiekvieno poreikius: antikoroziniai, termoreguliaciniai, pūkų pojūčio, lengvumo, lofto ir kt. Todėl norint sužinoti privalumus, būtina susipažinti su gaminio lape esančiomis charakteristikomis.

Hipoalerginės

Be to, kad pasižymi labai turtingomis savybėmis,sintetinės antklodės taip pat rekomenduojamos alergiškiems žmonėms.

Įperkama kaina

DODO stengiasi pasiūlytikokybiškas sintetines antklodes labai prieinamomis kainomis, kad galėtumėte jas keisti keičiantis metų laikams ir norams. Tvirtas įmonės įsipareigojimas išlaikyti prancūzišką gamybą nebuvo pasiektas kainos sąskaita.

Kokį dygsniavimą turėtumėte pasirinkti savo antklodei?

Esame dar vienas žingsnis renkantis idealią antklodę: pasirinkti užvalkalo dygsniavimą. Būtent tai leidžia tolygiai paskirstyti užpildą, kad galėtumėte praleisti svajingas naktis.

Pūkinėms antklodėms:

  • Idealiai tinka pertvarinis kontrolinis dygsniavimas: jis leidžia optimaliai paskirstyti pūkus kiekvienoje antklodės dalyje

Sintetinėms antklodėms yra keli skirtingi dygsniai, kurie pasižymi tam tikromis savybėmis, bet visų pirma skirtinga estetika:

  • Linijinis dygsniavimas
  • Banguojantis dygsniavimas
  • Šešiakampis dygsniavimas
  • ./li>
  • Šachmatinis dygsniavimas

Kaip pasirinkti antklodės šiltumo lygį?

Kokia yra antklodės gramatūra?

Pridengiamosios antklodės gramatūra atitinka jos užpildo svorį. Jis išreiškiamas g/m² (gramais kvadratiniame metre). Kuo didesnis gramažas, tuo antklodė bus šiltesnė.

Pastaba: kad antklodė būtų vienodai šilta, natūrali antklodė bus lengvesnė už sintetinę (taigi jos gramatūra bus mažesnė). Panašiai ir natūralioje antklodėje, kuo didesnis pūkų procentas, tuo lengvesnė bus jos gramatūra.

Kokią antklodę rinktis pagal metų laikus?

Kokią antklodę rinktis vasarą?

Vasaros ir švelniais metų laikais rekomenduojama naudoti lengvą antklodę. Lengvos antklodės idealiai tinka šilumai jautriems žmonėms ir patalpoms, šildomoms aukštesnėje nei 22 °C temperatūroje.

Kokią antklodę rinktis žiemai?

Žiemai dažnai labai vertinamašilta antklodė. Jos skirtos žmonėms, kurie yra jautrūs šalčiui, taip pat rekomenduojamos patalpose, kuriose mažai šildoma ir kuriose temperatūra yra žemesnė nei 18 °C.

Ar galima turėti antklodę visiems metams?

Temperatūrinespūkines antklodes galima naudoti ištisus metus ir jos tinka daugumai žmonių. Jos tinka naudoti patalpose, kuriose temperatūra yra nuo 18 °C iki 22 °C.

4 sezonų antklodės:4 sezonų antklodės yra lengvos ir vidutinio sezono antklodės derinys. Sujungus abi antklodes raiščiais, sukuriama tikra žieminė antklodė, šilta ir pūkuota. Jas atskyrus gaunama rudeninė antklodė ir vasarinė antklodė.

Kokią antklodę turėtumėte pasirinkti priklausomai nuo miegamojo temperatūros?

Lengvos antklodės idealiai tinka miegamiesiems, šildomiems aukštesnėje nei 22 °C temperatūroje.

Šiltos antklodės tinka nelabai šiltiems kambariams, kuriuose temperatūra žemesnė nei 18 °C. Temperatūrinės antklodės tinka kambariams, kuriuose temperatūra yra nuo 18 °C iki 22 °C.

Ar įmanoma, kad antklodė reguliuotų temperatūrą?

Termoreguliacinės antklodės leidžia susidoroti su kambario ir kūno temperatūros pokyčiais dėl aukštos kokybės sintetinio pluošto ir inovatyvių techninių savybių; antklodėse, kurioms taikoma „Climarelle®” sistema, esančios mikrokapsulės kaupia šilumą, kad ją atiduotų, kai aplink miegantįjį nukrenta temperatūra.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *